Preloader Close
Alati olemas.

Pro Nord Trade OÜ

Me töötame oma klientide heaks. Võtke meiega ühendust teile sobival viisil:

Saatke kohe päring:


  Lisada veel:  Ettevõttest

  Pro Nord Trade on täielikult Eesti kapitalil põhinev eraettevõte, mis asub Tallinnas.

  Meie ettevõte pakub teenuseid, mis aitavad teil aega säästa. Lahendame kõik küsimused, mis on seotud igasugust tüüpi ja keerukustasemega ruumide ning territooriumide asjatundliku komplekskoristusega, pakume keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid ettevõtetele ja eraisikutele, hotellitekstiili rentimist ning tööjõurendi teenuseid.

  Tänu hästi läbimõeldud ja välja töötatud äriskeemile pakume oma klientidele professionaalsust, tõhusust ning individuaalset suhtumist. Meie töötajate kogemus ja valmisolek töötada paindlikult ning kasutada kvaliteetseid puhastusvahendeid võimaldab meil tagada kiire ja kvaliteetse teenuse pakkumist.

  Pro Nordi poole pöördumisel on terve rida eeliseid. Esmajärjekorras tasub tingimata rõhutada järgmist.

  • Tagame alati täiusliku puhtuse olenemata olukorrast. Spetsialistid kasutavad üksnes professionaalseid vahendeid sellistelt ülemaailmsetelt tootjatelt nagu Ecolab, Kiilto, Kärcher, Wetrok, Unger, ning sertifitseeritud seadmeid.

  • Ettevõttes töötavad spetsialistid, kellel on selles valdkonnas suur kogemus.

  • Meie kutsealane vastutus on kindlustatud, mis tähendab, et meie kliendid on täielikult kaitstud igasuguste riskide eest, mis on seotud varakahjuga koristamise ajal.

  Tänu sellele on tagatud teenuse hea kvaliteet.